AgriZone – encyklopedia maszyn rolniczych

agrizone

Interesujecie się sprzętem rolniczym? Oto przegląd maszyn i ich producentów

Maszyny rolnicze bez tajemnic

Agriaffaires to świat maszyn rolniczych. Naszym celem jest zapewnienie Wam najlepszych usług i ogłoszeń, aby kupno i sprzedaż maszyn przebiegały pomyślnie. Jesteśmy otwarci na Wasze uwagi. Dzięki nim jesteśmy świadomi, że odwiedzający naszą stronę są zainteresowani ogólnymi informacjami o maszynach rolniczych.

Internet znacznie ułatwia odnalezienie właściwego traktoru lub kombajnu i wszyscy wiedzą, do czego służą te maszyny. Na naszej stronie oferujemy też maszyny rolnicze, których funkcjonowanie nie dla każdego jest oczywiste. W związku z tym stworzyliśmy dla Was tę stronę. Jest to rodzaj encyklopedii używanych i nowych maszyn rolniczych. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o maszynach, ich funkcjonowaniu i producentach, zapraszamy na AgriZone, gdzie będziemy dzielić się z Wami naszą wiedzą.

Jeśli zaś chcecie kupić lub sprzedać nową lub używaną maszynę, zajrzyjcie na Agriaffaires.pl.

Najważniejsi producenci maszyn rolniczych

John Deere

jd logoKażdy miłośnik techniki rolniczej na świecie zna markę John Deere i jej najpopularniejsze maszyny. Chcecie dowiedzieć się więcej? Zajrzyjcie na tę stronę.

 

 

 

 

Massey Ferguson

mf logoJohn Deere jest wprawdzie największym światowym producentem maszyn rolniczych, ale Massey Ferguson nie ustępuje mu popularnością. Ta firma oferuje m. in. różne silniki. Mamy wiele ogłoszeń z maszynami Massey Ferguson. Zapoznajcie się z tą stroną!

 

Claas

Claas logoClaas to największy producent maszyn rolniczych w Europie. To niemieckie przedsiębiorstwo słynie przede wszystkim z kombajnów i traktorów. Zapraszamy na poświęconą mu stronę.

Fendt

Fendt logoPoznajcie wszystko, co chcecie wiedzieć o marce Fendt i obejrzyjcie jej traktory, kombajny, silosokombajny i prasy rolujące.

 

Deutz-Fahr

df logoWszystko, co dotyczy maszyn rolniczych Deutz-Fahr, znajdziecie na tej stronie.

 

New Holland

nh logoNew Holland Agriculture to marka maszyn rolniczych należąca do koncernu CNH. Odkryjcie różnorodność maszyn New Holland.

 

Case IH

Case IH logoCase International Harvester kojarzy się przede wszystkim z czerwonymi traktorami. Ta znana marka, która także jest częścią CNH, produkuje również kombajny, prasy rolujące i ładowacze czołowe. Dowiedzcie się więcej!

JCB

JCB logoJCB jest przede wszystkim znany jako producent maszyn budowlanych. Nie należy jednak zapominać o jego niezwykłych traktorach i ładowarkach kołowych przeznaczonych do zastosowań rolniczych. Dowiedzcie się, co JCB może zaproponować rolnikom.

 

 

Laverda i Fella

logo LaverdaLaverda jest znanym włoskim producentem kombajnów. Wraz z nim przedstawiamy należącą doń markę maszyn zielonkowych Fella-Werke. Zapoznajcie się z ofertą obydwu marek!

Valtra

valtraFiński producent jest znany na całym świecie ze swoich traktorów leśnych. Nie jest to jednak jedyny produkt Valtry – przekonajcie się o tym!
 

Kuhn

kuhnKuhn to francuski producent, którego maszyny zdobyły popularność na całym świecie. Zobaczcie, co ma najlepszego.
 

Typy maszyn

Traktory

Bez wątpienia traktory są najpopularniejszym typem maszyn rolniczych na świecie. Chcecie wiedzieć więcej? Na tej stronie jest wiele informacji o tych fantastycznych pojazdach.

Kombajny

Kombajny również należą do najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli techniki rolniczej. Dla wszystkich, którzy chcą je lepiej poznać, przygotowaliśmy tę stronę.

Pługi

Obok traktorów i kombajnów pługi są najważniejszymi maszynami rolniczymi. Dowiedzcie się, jak rozwijały się w ciągu historii rolnictwa i jaką postać mają obecnie. Ta strona jest poświęcona pługom.

Źródło zdjęcia

About the Author