AGRO-PARK rośnie w siłę!

Agropark targi
W 2016 roku po raz kolejny jako pierwsi zaczniemy sezon spotkań dla rolników

w Polsce Południowo-Wschodniej – podkreśla Łukasz Rachubiński, dyrektor projektu ze strony Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dziewiąta odsłona targów Rolniczych AGRO-PARK
w Lublinie odbędzie się w dniach 5-6 marca 2016 roku – dodaje.

Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie z jednej strony zaspokoją potrzeby wystawców pragnących zaprezentować nowości produktowe tuż przed sezonem prac polowych, z drugiej zaś zwiedzających, którzy liczą na zapoznanie się z dynamicznie zmieniającą się ofertą rynkową. Dla większości dostawców będzie to okazja do spotkań
z klientami. Odwiedzający zaś będą mieć okazję do zakupu i zastosowania nowych rozwiązań technologicznych, które poprawią komfort pracy w gospodarstwie rolnym.

Sukces ostatniej edycji

Dziewiąta edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK odbędzie się na terenie Tragów Lublin. Poprzednia odsłona dwudniowego wydarzania zajęła powierzchnię ponad 10.000 m2. W dwóch halach wystawienniczych oraz na terenie zewnętrznym swoją ofertę zaprezentowało 160 wystawców. Natomiast ekspozycję odwiedziło 19.648 osób, które połączyła wspólna pasja do rolnictwa i chęć poszerzenia horyzontów. – Oferta maszyn i urządzeń rolniczych, nowości produktowe, prezentacja maszyn używanych, seminaria, spotkania biznesowe, profesjonalni zwiedzający i szeroka publiczność. Tak w skrócie można opisać Targi AGRO-PARK, które odbył się na początku 2015 roku – wspomina Mirosław Wituch, dyrektor projektu ze strony Targów Lublin S.A.

Sprzyjające opinie na temat Targów

Ostatnia edycja potwierdziła rosnącą rangę Targów w branży rolniczej, które cieszą się bardzo dobrą opinią wśród wystawców, zwiedzających, mediów i przedstawicieli związków oraz stowarzyszeń branżowych. Obecna pozycja Targów to efekt wieloletniej, wytrwałej pracy całego zespołu, wspólnych działań podjętych przez trzech organizatorów (Polskiej Izby Maszyn i Urządzeń Rolniczych, Targów Lublin i Międzynarodowych Targów Poznańskich), a także zasługa mediów branżowych, które aktywnie wspierają promocję spotkania.

Wybierz najlepszy asortyment

Targi AGRO-PARK mają swoją określoną specyfikę, która polega na prezentacji maszyn i urządzeń rolniczych przed podjęciem decyzji na temat inwestycji w nowy sprzęt. Marzec to dobry czas na to, by porównać ofertę wiodących w regionie dealerów, dystrybutorów i producentów oraz wybrać niezbędny do pracy w polu asortyment. Dla wystawców prezentacja oferty w Lublinie oznacza szeroką promocję oraz silne wsparcie sprzedaży. – Firmy, które podejmą decyzję o udziale mogą liczyć na zmodernizowaną infrastrukturę targową, komfortowe warunki umożliwiające przygotowanie do Targów, zaplecze logistyczne oraz bezpłatny parking dla tirów. Podczas przyszłorocznej edycji kontynuowany będzie podział tematyczny pawilonów, który usprawnił ruch zwiedzających na terenie hal. – Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wystawców priorytetem będzie nawiązanie jak największej liczby owocnych kontaktów – zaznacza Łukasz Rachubiński. – Działania promocyjne nakierowana są zatem na przyciągniecie do Lublina profesjonalnych zwiedzających zainteresowanych faktycznie ofertą rolniczą. Rosnący poziom merytoryczny spotkania i wprowadzanie kolejnych usprawnień organizacyjnych przyczyni się do wzrostu liczny fachowej publiczności – dodaje.

Osoby, które w dniach 5-6 marca odwiedzą Tragi AGRO-PARK w Lublinie mogą liczyć na bogatą ofertę maszyn
i urządzeń rolniczych, ciekawe konferencje, które poprowadzą znani eksperci z branży rolniczej oraz atrakcje dla cały rodzin. Zwiedzający będą mieli do swojej dyspozycji również nowy parking znajdujący się na terenie stadionu miejskiego w odległości ok. 300 m od Tragów Lublin. Przebudowany został również dojazd do Targów Lublin, co ułatwi zwiedzającym dostanie się na miejsce Targów.

Więcej www.agro-park.pl

About Agriaffaires