Deutz-Fahr 7250 TTV Warrior na targach SIMA

Deutz-Fahr Warrior

Jedną z atrakcji, przygotowanych przez Deutz-Fahr na tegoroczne targi SIMA był bez wątpienia Warrior, specjalny model ciągnika Agrotron 7250 TTV w limitowanej edycji.

Maxi Vision

Wnętrze kabiny Maxi Vision © Deutz-Fahr

Warrior wyróżnia się zarówno najwyższą jakością, jak i niezwykłym wzornictwem: czarnym lakierem (w wyjątkowych przypadkach Warrior może być dostępny także w klasycznej zieleni Deutz-Fahr) i chromowaną osłoną rury wydechowej. Jak wszystkie ciągniki serii Agrotron TTV 7 Warrior jest wyposażony w kabinę Maxi Vision, która zapewnia niezrównany komfort jazdy. Kabina tego traktora różni się od standardowych kabin tej serii skórzanym fotelem i czarną matą podłogową, które pasują do specjalnego czarnego lakieru.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa i poprawy warunków pracy Deutz-Fahr położył w przypadku Warriora szczególny nacisk na oświetlenie. Najnowszy model Deutz-Fahr dysponuje ksenonowymi reflektorami migającymi oraz reflektorami roboczymi LED firmy Hella o mocy do 2470 lumenów, które zapewniają najlepszą widoczność nawet w trudnych warunkach.

Warrior jest oczywiście wyposażony w przekładnię bezstopniową TTV i napędzany sześciocylindrowym silnikiem Deutz TCD 6.1 4V, którego moc maksymalna wynosi 263 KM (194 kW). Podobnie jak u innych traktorów serii 7 WOM ma cztery prędkości (540, 1000 i ich wersje ECO), sterowanie elektrohydrauliczne i automatyczne wykrywanie obciążenia. Ponadto specjalny model Warrior posiada hydrauliczny łącznik górny, do 7 elektrycznie sterowanych obwodów, złącza PowerBeyond i ISOBUS.

Aby przekonać klientów o niezawodności 7250 TTV Warrior, Deutz-Fahr postanowił sprzedawać go z wyjątkową gwarancją na 3 lata.

Deutz-Fahr Warrior

About Agriaffaires Polska